Spomini na štart s Krvavca in gnečo po progi vse do cilja pri marsikom še živijo. Zgodbic kako so se tekmovalci prehitevali in kje nastajale “situacije” kar ne zmanjka. Tudi število objavljenih videov tekmovalcev je nadpovprečno, tako da lahko rečemo, da je Enduro Krvavec naredil lep vtis na vse udeležene. Mi pa se tokrat vračamo še z galerijo sliko, ki jo je za organizatorje priskrbel Sandi Bertoncelj. Ni jih ogromno, so pa zelo lepe. Lep ogled želimo

JakaT