ensl

SloEnduro Cerkno 2014

SloEnduro #2, Enduro Cerkno

May 17th/18th, Cerkno (SLO)

GENERAL CLASIFICATION

Rnk. Nr. Name First Name Category Team Total Time Points
1 2 RUTAR NEJC ELITE UNIOR TOOLS TEAM 0:24:07 400
2 1 MEDVEŠČEK KRISTJAN ELITE KK ČRN TRN/BLACKTHORN GT 0:25:05 300
3 11 RAZPET TADEJ ELITE PEDAL RACING TEAM 0:25:28 250
4 4 MLINAR PETER ELITE KK ČRN TRN/BLACKTHORN GT 0:25:36 220
5 9 ŽABJEK ANŽE ELITE RAJD FUNSPORTS 0:26:03 200
6 6 KORDEŽ ROBERT MASTER 1 ORBEA GEAX MTB TEAM 0:26:04 190
7 42 JERŠIN ANDRAŽ ELITE MTB TRBOVLJE/SPECIALIZED 0:26:19 180
8 12 ŠTUCIN JAN JUNIOR PEDAL RACING TEAM 0:26:26 170
9* 72 FERK* GREGOR ELITE ENERGIJATEAM.COM 0:26:27 160
10 102 BRATINA ANDREJ ELITE / 0:26:58 150
11 13 HUTH NEJC ELITE ENERGIJATEAM.COM 0:26:58 140
12 5 ŠTRANCAR PRIMOŽ MASTER 2 ORBEA GEAX MTB TEAM 0:27:07 135
13 14 TANCIK JAKA MASTER 1 ENERGIJATEAM.COM 0:27:08 130
14 10 ŽVAN GREGA JUNIOR ORBEA GEAX MTB TEAM 0:27:09 125
15 16 VASILENKO MIKHAIL MASTER 1 SPECIALIZED RUSSIA 0:27:49 120
16 3 KRIVONOG NACE ELITE ORBEA GEAX MTB TEAM 0:27:53 115
17 93 JURCA ŽAN ELITE RAJD FUNSPORTS 0:27:55 110
18 91 KRISAK JANOS MASTER 1 / 0:27:57 105
19 57 BAČNAR JANKO MASTER 1 PEDAL RACING TEAM 0:28:05 100
20 20 GAMS PRIMOŽ ELITE ORBEA GEAX MTB TEAM 0:28:16 95
21 90 SZECSKAY ANDRAS MASTER 1 / 0:28:17 90
22 79 LEGNER TOMI ELITE KK RAVNE 0:28:21 88
23 47 GABRŠČEK DOMINIK ELITE ŠKTD AVČE 0:28:27 86
24 44 KRAJNIK VALTER ELITE ORBEA GEAX MTB TEAM 0:28:37 84
25 98 SPRUNK MIHA MASTER 1 CALCIT BIKE TEAM 0:28:50 82
26 23 MARKUŠ KLEMEN ELITE ENERGIJATEAM.COM 0:28:52 80
27 45 ŽABJEK PRIMOŽ ELITE RAJD FUNSPORTS 0:29:08 78
28 85 APREUTESEI DANIEL MASTER 1 / 0:29:20 76
29 34 GOLMAJER JANEZ MASTER 2 MTB KLUB KRANJ 0:29:30 74
30 103 KRESNIK ROK ELITE / 0:29:37 72
31 95 MUZGA JERNEJ ELITE / 0:29:41 70
32 18 ZMRZLJAK SEBASTJAN MASTER 1 MTB TRBOVLJE/SPECIALIZED 0:29:46 68
33 62 BIZJAK ANŽE MASTER 1 ŠD BAM.BI 0:29:50 66
34 22 ZUPANC TIMOTEJ ELITE RAJD FUNSPORTS 0:29:53 64
35 50 CSOKA GERGO ELITE CUBE-CSOMOR 0:30:28 62
36 89 PIKOVNIK MATEJ ELITE / 0:30:28 60
37 80 KASTELIC NEJC ELITE MTB TRBOVLJE/SPECIALIZED 0:30:50 58
38 40 CASTELLANI DAVID JUNIOR ASD CAPRIVESI GORIZIA 0:30:54 56
39 63 PRAČEK JANEZ MASTER 1 KAMPLC RACING TEAM 0:31:02 54
40 67 PREŠEREN JURE ELITE KK ZAVRŠNICA 0:31:07 52
41 21 ČERNILOGAR NEJC ELITE KK ČRN TRN/BLACKTHORN GT 0:31:09 50
42 77 KORDEŽ MOHOR ELITE ŠD SUPERSNURF 0:31:17 48
43 101 OBENAUS MARTIN ELITE / 0:31:21 46
44 46 HREN GAŠPER ELITE KK RIBNČAN 0:31:24 44
45 94 BERNOT GREGA ELITE / 0:31:31 42
46 36 MARCINA BOŠTJAN MASTER 1 PEDAL RACING TEAM 0:31:37 40
47 75 KRAŠANAC VJEKOSLAV ELITE BK OPATIJA 2010 0:32:08 38
48 28 FURLAN JONA JUNIOR KAMPLC RACING TEAM 0:32:11 36
49 92 RAVNIKAR JANEZ MASTER 1 / 0:32:20 34
50 25 VOGRIN DOMEN ELITE CALCIT BIKE TEAM 0:32:31 32
51 100 PLANKO VID ELITE / 0:32:33 30
52 70 ZAMAN JOŠT ELITE MTB ŽELEZNIKI 0:32:45 29
53 88 SLATINEK ANŽE JUNIOR RAJD FUNSPORTS 0:33:10 28
54 41 ZUPAN CIRIL JUNIOR ENERGIJATEAM.COM 0:33:34 27
55 54 MEGYASZAI LILLA WOMAN CUBE-CSOMOR 0:33:41 26
56 99 FILIPOVIČ DAVID MASTER 1 / 0:33:47 25
57 31 VIŽIN BOŠTJAN MASTER 1 ŠD SUPERSNURF 0:34:27 24
58 35 JURJEVIĆ ALEN MASTER 2 BBK GROŽNJAN 0:34:35 23
59 26 VOGRIN DAVID ELITE KD SLOGA 1902 IDRIJA 0:35:10 22
60 39 MULEC PETER MASTER 1 ENERGIJATEAM.COM 0:36:26 21
61 53 BEVK SAŠA WOMAN PEDAL RACING TEAM 0:36:46 20
62 65 DEMŠAR BORIS ELITE MTB ŽELEZNIKI 0:36:47 19
63 97 KOROŠEC DAMIJAN MASTER 1 PEDAL RACING TEAM 0:36:57 18
64 38 BRUS MARTIN MASTER 2 KAMPLC RACING TEAM 0:37:13 17
65 37 BROĐANAC TOMISLAV ELITE BBK GROŽNJAN 0:37:40 16
66 76 DUNDOVIĆ SAŠA MASTER 1 BK OPATIJA 2010 0:38:37 15
67 48 KALE RICHARDS ELITE ORBEA GEAX MTB TEAM 0:39:24 14
68 104 GERKMAN MATEJ ELITE CALCIT BIKE TEAM 0:41:05 13
69 51 RUPNIK NINA WOMAN ORBEA GEAX MTB TEAM 0:42:02 12
70 49 SABADIN PIETRO MASTER 1 BK VELI VRH 0:42:25 11
71 105 OBLAK DUŠAN PROMO / 0:16:19
72 106 ANDREUZZI IVO PROMO / 0:58:44
*Naknadno popravljen rezultat tekmovalca Ferk Gregor, zaradi napake organizatorja. Po dogovorjenem pravilu so vsi tekmovalci v prologu dobili čas zadnjega uvrščenega, vendar ne več kot minuto zaostanka, vključno z tistimi, ki niso nastopili. Omenjeni tekmovalec je zaradi tehnične okvare upošteval pravilo in lagodno nadaljeval do cilja, ter dosegel čas 3min29, ki ga je organizator spregledal in ni popravil časa na 1:58, ki je bil zadnji čas znotraj minute zaostanka za zmagovalcem. Tako je bil rezultat na željo organizatorja naknadno popravljen.

SloEnduro #2, Enduro Cerkno

May 17th/18th, Cerkno (SLO)

GENERAL CLASIFICATION

Rnk. Nr. Name First Name Category Team Total Time Points
1 2 RUTAR NEJC ELITE UNIOR TOOLS TEAM 0:24:07 400
2 1 MEDVEŠČEK KRISTJAN ELITE KK ČRN TRN/BLACKTHORN GT 0:25:05 300
3 11 RAZPET TADEJ ELITE PEDAL RACING TEAM 0:25:28 250
4 4 MLINAR PETER ELITE KK ČRN TRN/BLACKTHORN GT 0:25:36 220
5 9 ŽABJEK ANŽE ELITE RAJD FUNSPORTS 0:26:03 200
6 42 JERŠIN ANDRAŽ ELITE MTB TRBOVLJE/SPECIALIZED 0:26:19 190
7 72 FERK* GREGOR ELITE ENERGIJATEAM.COM 0:26:27 180
8 102 BRATINA ANDREJ ELITE / 0:26:58 170
9 13 HUTH NEJC ELITE ENERGIJATEAM.COM 0:26:58 160
10 3 KRIVONOG NACE ELITE ORBEA GEAX MTB TEAM 0:27:53 150
11 93 JURCA ŽAN ELITE RAJD FUNSPORTS 0:27:55 140
12 20 GAMS PRIMOŽ ELITE ORBEA GEAX MTB TEAM 0:28:16 135
13 79 LEGNER TOMI ELITE KK RAVNE 0:28:21 130
14 47 GABRŠČEK DOMINIK ELITE ŠKTD AVČE 0:28:27 125
15 44 KRAJNIK VALTER ELITE ORBEA GEAX MTB TEAM 0:28:37 120
16 23 MARKUŠ KLEMEN ELITE ENERGIJATEAM.COM 0:28:52 115
17 45 ŽABJEK PRIMOŽ ELITE RAJD FUNSPORTS 0:29:08 110
18 103 KRESNIK ROK ELITE / 0:29:37 105
19 95 MUZGA JERNEJ ELITE / 0:29:41 100
20 22 ZUPANC TIMOTEJ ELITE RAJD FUNSPORTS 0:29:53 95
21 50 CSOKA GERGO ELITE CUBE-CSOMOR 0:30:28 90
22 89 PIKOVNIK MATEJ ELITE / 0:30:28 88
23 80 KASTELIC NEJC ELITE MTB TRBOVLJE/SPECIALIZED 0:30:50 86
24 67 PREŠEREN JURE ELITE KK ZAVRŠNICA 0:31:07 84
25 21 ČERNILOGAR NEJC ELITE KK ČRN TRN/BLACKTHORN GT 0:31:09 82
26 77 KORDEŽ MOHOR ELITE ŠD SUPERSNURF 0:31:17 80
27 101 OBENAUS MARTIN ELITE / 0:31:21 78
28 46 HREN GAŠPER ELITE KK RIBNČAN 0:31:24 76
29 94 BERNOT GREGA ELITE / 0:31:31 74
30 75 KRAŠANAC VJEKOSLAV ELITE BK OPATIJA 2010 0:32:08 72
31 25 VOGRIN DOMEN ELITE CALCIT BIKE TEAM 0:32:31 70
32 100 PLANKO VID ELITE / 0:32:33 68
33 70 ZAMAN JOŠT ELITE MTB ŽELEZNIKI 0:32:45 66
34 26 VOGRIN DAVID ELITE KD SLOGA 1902 IDRIJA 0:35:10 64
35 65 DEMŠAR BORIS ELITE MTB ŽELEZNIKI 0:36:47 62
36 37 BROĐANAC TOMISLAV ELITE BBK GROŽNJAN 0:37:40 60
37 48 KALE RICHARDS ELITE ORBEA GEAX MTB TEAM 0:39:24 58
38 104 GERKMAN MATEJ ELITE CALCIT BIKE TEAM 0:41:05 56

SloEnduro #2, Enduro Cerkno

May 17th/18th, Cerkno (SLO)

WOMEN CLASIFICATION

Rnk. Nr. Name First Name Category Team Total Time Points
1 54 MEGYASZAI LILLA WOMAN CUBE-CSOMOR 0:33:41 400
2 53 BEVK SAŠA WOMAN PEDAL RACING TEAM 0:36:46 300
3 51 RUPNIK NINA WOMAN ORBEA GEAX MTB TEAM 0:42:02 250

SloEnduro #2, Enduro Cerkno

May 17th/18th, Cerkno (SLO)

MASTER1 CLASIFICATION

Rnk. Nr. Name First Name Category Team Total Time Points
1 6 KORDEŽ ROBERT MASTER 1 ORBEA GEAX MTB TEAM 0:26:04 400
2 14 TANCIK JAKA MASTER 1 ENERGIJATEAM.COM 0:27:08 300
3 16 VASILENKO MIKHAIL MASTER 1 SPECIALIZED RUSSIA 0:27:49 250
4 91 KRISAK JANOS MASTER 1 / 0:27:57 220
5 57 BAČNAR JANKO MASTER 1 PEDAL RACING TEAM 0:28:05 200
6 90 SZECSKAY ANDRAS MASTER 1 / 0:28:17 190
7 98 SPRUNK MIHA MASTER 1 CALCIT BIKE TEAM 0:28:50 180
8 85 APREUTESEI DANIEL MASTER 1 / 0:29:20 170
9 18 ZMRZLJAK SEBASTJAN MASTER 1 MTB TRBOVLJE/SPECIALIZED 0:29:46 160
10 62 BIZJAK ANŽE MASTER 1 ŠD BAM.BI 0:29:50 150
11 63 PRAČEK JANEZ MASTER 1 KAMPLC RACING TEAM 0:31:02 140
12 36 MARCINA BOŠTJAN MASTER 1 PEDAL RACING TEAM 0:31:37 135
13 92 RAVNIKAR JANEZ MASTER 1 / 0:32:20 130
14 99 FILIPOVIČ DAVID MASTER 1 / 0:33:47 125
15 31 VIŽIN BOŠTJAN MASTER 1 ŠD SUPERSNURF 0:34:27 120
16 39 MULEC PETER MASTER 1 ENERGIJATEAM.COM 0:36:26 115
17 97 KOROŠEC DAMIJAN MASTER 1 PEDAL RACING TEAM 0:36:57 110
18 76 DUNDOVIĆ SAŠA MASTER 1 BK OPATIJA 2010 0:38:37 105
19 49 SABADIN PIETRO MASTER 1 BK VELI VRH 0:42:25 100

SloEnduro #2, Enduro Cerkno

May 17th/18th, Cerkno (SLO)

MASTER2 CLASIFICATION

Rnk. Nr. Name First Name Category Team Total Time Points
1 5 ŠTRANCAR PRIMOŽ MASTER 2 ORBEA GEAX MTB TEAM 0:27:07 400
2 34 GOLMAJER JANEZ MASTER 2 MTB KLUB KRANJ 0:29:30 300
3 35 JURJEVIĆ ALEN MASTER 2 BBK GROŽNJAN 0:34:35 250
4 38 BRUS MARTIN MASTER 2 KAMPLC RACING TEAM 0:37:13 220

SloEnduro #2, Enduro Cerkno

May 17th/18th, Cerkno (SLO)

JUNIOR CLASIFICATION

Rnk. Nr. Name First Name Category Team Total Time Points
1 12 ŠTUCIN JAN JUNIOR PEDAL RACING TEAM 0:26:26 400
2 10 ŽVAN GREGA JUNIOR ORBEA GEAX MTB TEAM 0:27:09 300
3 40 CASTELLANI DAVID JUNIOR ASD CAPRIVESI GORIZIA 0:30:54 250
4 28 FURLAN JONA JUNIOR KAMPLC RACING TEAM 0:32:11 220
5 88 SLATINEK ANŽE JUNIOR RAJD FUNSPORTS 0:33:10 200
6 41 ZUPAN CIRIL JUNIOR ENERGIJATEAM.COM 0:33:34 190