ensl

Enduro 3 Camini 2014 result

 

SloEnduro #1, Enduro 3 Camini
April 12th/13th 2014, Trieste (ITA)
GENERAL CLASIFICATION
Rnk. Name First Name Category Team Total Time
1 Persak Vid JUNIOR ORBEA GEAX MTB TEAM     17.47.08
2 Medvešček Kristjan ELITE Črn Trn Kolesarski Klub     17.52.72
3 Rutar Nejc ELITE KD Rajd/Unior Tools Team     17.58.25
4 Krivonog Nace ELITE ORBEA GEAX MTB TEAM     18.29.61
5 Mlinar Peter ELITE Blackthorn GT     18.35.25
6 Strancar Primoz MASTER 2 ORBEA GEAX MTB TEAM     18.36.89
7 Leitsberger Max ELITE www.Lei-Power.com     18.39.30
8 Kordez Robert MASTER 1 ORBEA GEAX MTB TEAM     18.43.86
9 Leban Tilen MASTER 2 Blackthorn GT     18.59.86
10 Ferrazzo Nicolò ELITE Team Rudy Project – Pedali di Marca     19.02.57
11 Braidot Stefano ELITE CAPRIVESI     19.19.41
12 Rossa Damiano MASTER 1 A.S. DILETTANTISTICA MARTES TEAM     19.31.09
13 Zabjek Anze ELITE KD Rajd/Unior Tools Team     19.37.37
14 Zvan Grega JUNIOR ORBEA GEAX MTB TEAM     19.38.05
15 Razpet Tadej ELITE Pedal racing team     19.38.14
16 Štucin Jan JUNIOR Pedal racing team     19.46.20
17 Huth Nejc ELITE Energijateam.com     19.52.18
18 Tancik Jaka MASTER 1 Energijateam.com     19.54.20
19 Slapnik Iztok MASTER 1 Energijateam.com     19.56.66
20 Legiša Tomaž ELITE A.S.D. 360MTB     20.00.28
21 Vasilenko Misha MASTER 1 Specialized Russia     20.01.69
22 Kacin Davor ELITE Pedal Racing Team     20.06.25
23 PEGORARO MARCO MASTER 1 A.S.D. SCAVEZZON SQUADRA CORSE     20.08.15
24 TAUCER DAVID MASTER 2 FEDERCLUB TRIESTE     20.11.68
25 Zmrzljak Sebastjan MASTER 1 Mtb Trbovlje/Specialized     20.12.05
26 CERNIGOJ BLAZ ELITE KAMPLC RACING TEAM     20.19.23
27 Gams Primoz ELITE ORBEA GEAX MTB TEAM     20.20.12
28 Nadalin Riccardo ELITE ASD TECNO BIKE TEAM K2     20.23.53
29 Černilogar Nejc ELITE KK Črn Trn     20.26.44
30 CASTEGNARO PAOLO MASTER 1 A.S.D. SCAVEZZON SQUADRA CORSE     20.29.80
31 Zupanc Tim ELITE Rajd Trek     20.30.37
32 Emili Sergio MASTER 2 A.S.D. 360MTB     20.30.76
33 Udeschini Stefano ELITE RIDEAWAY ASD     20.37.41
34 Corazza Imer ELITE TEAM CYCLE LAB     20.44.04
35 Dreu Robert MASTER 1 Sturm Traun     20.50.51
36 Albanese Manuel MASTER 1 3 STARS     20.52.01
37 Markuš Klemen ELITE Energijateam.com     20.56.06
38 Mosele Francesco ELITE A.S.D REUNION DH TEAM     20.56.06
39 Žerjal Igor ELITE A.S.D. 360MTB     20.56.91
40 Iob Ruggero MASTER 2 ASD PEDALE GEMONESE     20.57.50
41 Nagode Domen ELITE Kamplc racing team     21.04.71
42 Gasparella Giacomo MASTER 2 Ar6-Nicolai DH Team     21.21.67
43 Vogrin Domen ELITE Calcit bike team     21.21.82
44 Grizon Daniele MASTER 1 MBC TRIESTE     21.24.79
45 GARBIN MARCO ELITE A.S.D. SCAVEZZON SQUADRA CORSE     21.25.40
46 Spruk Miha MASTER 1 Calcit bike team     21.29.04
47 Vogrin David ELITE KD sloga 1902 Idrija     21.29.22
48 Stimpfl Alessandro MASTER 1 RIDEAWAY ASD     21.29.92
49 Csóka Gergő ELITE CUBE-Csömör     21.31.93
50 Podricnik Blaz ELITE ORBEA GEAX MTB TEAM     21.33.40

 

ELITE CLASIFICATION
SloEnduro #1, Enduro 3 Camini     
April 12th/13th 2014, Trieste (ITA)
Rnk. Name First Name Category Team Total Time Points
1 Medvešček Kristjan ELITE Črn Trn Kolesarski Klub     17.52.72 400
2 Rutar Nejc ELITE KD Rajd/Unior Tools Team     17.58.25 300
3 Krivonog Nace ELITE ORBEA GEAX MTB TEAM     18.29.61 250
4 Mlinar Peter ELITE Blackthorn GT     18.35.25 220
5 Leitsberger Max ELITE www.Lei-Power.com     18.39.30 200
6 Leban Tilen ELITE Blackthorn GT     18.59.86 190
7 Ferrazzo Nicolò ELITE Team Rudy Project – Pedali di Marca     19.02.57 180
8 Braidot Stefano ELITE CAPRIVESI     19.19.41 170
9 Zabjek Anze ELITE KD Rajd/Unior Tools Team     19.37.37 160
10 Razpet Tadej ELITE Pedal racing team     19.38.14 150
11 Huth Nejc ELITE Energijateam.com     19.52.18 140
12 Legiša Tomaž ELITE A.S.D. 360MTB     20.00.28 135
13 Kacin Davor ELITE Pedal Racing Team     20.06.25 130
14 CERNIGOJ BLAZ ELITE KAMPLC RACING TEAM     20.19.23 125
15 Gams Primoz ELITE ORBEA GEAX MTB TEAM     20.20.12 120
16 Nadalin Riccardo ELITE ASD TECNO BIKE TEAM K2     20.23.53 115
17 Černilogar Nejc ELITE KK Črn Trn     20.26.44 110
18 Zupanc Tim ELITE Rajd Trek     20.30.37 105
19 Udeschini Stefano ELITE RIDEAWAY ASD     20.37.41 100
20 Corazza Imer ELITE TEAM CYCLE LAB     20.44.04 95
21 Markuš Klemen ELITE Energijateam.com     20.56.06 90
22 Mosele Francesco ELITE A.S.D REUNION DH TEAM     20.56.06 88
23 Žerjal Igor ELITE A.S.D. 360MTB     20.56.91 86
24 Nagode Domen ELITE Kamplc racing team     21.04.71 84
25 Vogrin Domen ELITE Calcit bike team     21.21.82 82
26 GARBIN MARCO ELITE A.S.D. SCAVEZZON SQUADRA CORSE     21.25.40 80
27 Vogrin David ELITE KD sloga 1902 Idrija     21.29.22 78
28 Csóka Gergő ELITE CUBE-Csömör     21.31.93 76
29 Podricnik Blaz ELITE ORBEA GEAX MTB TEAM     21.33.40 74
30 Bole Miran ELITE A.S.D. GRUPPO GENERALI TRIESTE     21.49.94 72
31 FURLANI ALBERTO ELITE A.S.D. 360MTB     22.11.76 70
32 Zortea Nicola ELITE A.S.D. CYCLING TEAM PRIMIERO     22.14.17 68
33 Usoni Matteo ELITE Individuale     22.23.86 66
34 Tovazzi Riccardo ELITE RIDEAWAY ASD     22.29.47 64
35 Nicolodi Lorenzo ELITE RIDEAWAY ASD     22.50.43 62
36 Durjevic Andrea ELITE BBK GROŽNJAN     23.00.00 60
37 Fontana Alessandro ELITE A.S.D. CYCLING TEAM PRIMIERO     23.12.19 58
38 Conte Rudy ELITE CYCLING TEAM FRIULI     23.14.82 56
39 Grassia Alessio ELITE TORPADO VICTORIA BIKE     23.22.62 54
40 Brodanac Tomislav ELITE BBK GROŽNJAN     23.28.99 52
41 Pintus William ELITE Ar6-Nicolai DH Team     23.41.91 50
42 Morandini Nicola ELITE individual+PROLOGO     23.48.93 48
43 Cainelli Massimiliano ELITE RIDEAWAY ASD     24.03.31 46
44 Polesello Marco ELITE BIKE TRIBE SALGAREDA     25.02.30 44
45 Cerato Riccardo ELITE A.S.D. GRAVITY PROJECT     25.04.22 42
46 Voigtlander Andrea ELITE TEAM RUDY PROJECT PEDALI DI MARCA     26.18.97 40
47 De cao Sebastiano ELITE 3 STARS     26.29.43 38
48 Zaccarin Henry ELITE TEAM CYCLE LAB     26.44.59 36
49 Muraro Alex ELITE 3 STARS     26.57.00 34
50 De Marchi Carlo ELITE ACIDO LATTICO TEAM     27.47.28 32
51 Remolato Matteo ELITE A.S.D. GRAVITY PROJECT     27.57.82 30
52 Alimonta Massimo ELITE RIDEAWAY ASD     28.03.69 29
53 Sartori Massimo ELITE ASD PEDALE RONCHESE     28.50.85 28
54 Simonin Marco ELITE A.S.D. TEAM MOROTTI     29.23.50 27

 

WOMEN CLASIFICATION
SloEnduro #1, Enduro 3 Camini     
  April 12th/13th 2014, Trieste (ITA)
Rnk. Name First Name Category Team Total Time Points
1 Zupan Ana WOMEN Energijateam.com     22.38.94 400
2 Rupnik Nina WOMEN ORBEA GEAX MTB TEAM     23.50.67 300
3 Castlunger Prisca WOMEN RIDEAWAY ASD     23.54.89 250
4 Kovce Urska WOMEN Energijateam.com     24.19.76 220
5 Bevk Saša WOMEN Pedal racing Team     24.35.59 200
6 Behrens Freya WOMEN 3 STARS     24.37.14 190
7 Zanotto Maria Federica WOMEN A.S.D. SCAVEZZON SQUADRA CORSE     25.31.30 180
8 Tremul Denise WOMEN A.S.D. GRAVITY PROJECT     37.47.73 170
9 Megyaszai Lilla WOMEN CUBE-Csömör     46.00.78 160

 

MASTER 1 CLASIFICATION
SloEnduro #1, Enduro 3 Camini   
April 12th/13th 2014, Trieste (ITA)
Rnk. Name First Name Category Team Total Time Points
1 Kordez Robert MASTER 1 ORBEA GEAX MTB TEAM     18.43.86 400
2 Rossa Damiano MASTER 1 A.S. DILETTANTISTICA MARTES TEAM     19.31.09 300
3 Tancik Jaka MASTER 1 Energijateam.com     19.54.20 250
4 Slapnik Iztok MASTER 1 Energijateam.com     19.56.66 220
5 Vasilenko Misha MASTER 1 Specialized Russia     20.01.69 200
6 PEGORARO MARCO MASTER 1 A.S.D. SCAVEZZON SQUADRA CORSE     20.08.15 190
7 Zmrzljak Sebastjan MASTER 1 Mtb Trbovlje/Specialized     20.12.05 180
8 CASTEGNARO PAOLO MASTER 1 A.S.D. SCAVEZZON SQUADRA CORSE     20.29.80 170
9 Dreu Robert MASTER 1 Sturm Traun     20.50.51 160
10 Albanese Manuel MASTER 1 3 STARS     20.52.01 150
11 Grizon Daniele MASTER 1 MBC TRIESTE     21.24.79 140
12 Spruk Miha MASTER 1 Calcit bike team     21.29.04 135
13 Stimpfl Alessandro MASTER 1 RIDEAWAY ASD     21.29.92 130
14 Mattos Niccolò MASTER 1 LDF-LEE COUGAN DIRTY FACTORY     21.43.13 125
15 Cargnelutti Lorenzo MASTER 1 ASD PEDALE GEMONESE     21.48.34 120
16 Marizza Luca MASTER 1 3 STARS     21.59.28 115
17 Chini Andrea MASTER 1 RIDEAWAY ASD     22.05.43 110
18 Anzelini Maurizio MASTER 1 RIDEAWAY ASD     22.18.01 105
19 Vižin Boštjan MASTER 1 ŠD Supersnurf / Giant     22.25.70 100
20 Crivello Marco MASTER 1 MTB Gaerne     22.39.36 95
21 Kovacic Andrej MASTER 1 PEDAL RACING TEAM     22.48.22 90
22 Zanetti Alberto MASTER 1 RIDEAWAY ASD     22.49.49 88
23 Marcina Boštjan MASTER 1 Pedal racing team     23.16.01 86
24 Boben Anze MASTER 1 Energijateam.com     23.48.71 84
25 Vadori Marco MASTER 1 3 STARS     24.07.19 82
26 Gai Matteo MASTER 1 TORPADO VICTORIA BIKE     24.12.24 80
27 Tonezzer Luca MASTER 1 RIDEAWAY ASD     24.16.55 78
28 Vogliardi Filippo MASTER 1 3 STARS     24.18.39 76
29 Belko Djani MASTER 1 BK Veli Vrh     24.22.88 74
30 Mulec Peter MASTER 1 Energijateam.com     24.30.48 72
31 Marcon Marco MASTER 1 3 STARS     24.32.08 70
32 Makuc Aleš MASTER 1 Pedal Racing Team     24.32.78 68
33 Munih Marko MASTER 1 Pedal Racing Team     24.40.96 66
34 Ross Fabio MASTER 1 ASD TECNO BIKE TEAM K2     24.49.54 64
35 Salamon Andras MASTER 1 VERES ORDOGOK     24.49.67 62
36 Rupnik Martin MASTER 1 Pedal Racing Team     25.22.81 60
37 ZANGRANDO CARLO MASTER 1 A.S.D. SCAVEZZON SQUADRA CORSE     26.12.33 58
38 Sabadin Pietro MASTER 1 BK VELI VRH     26.21.92 56
39 Thuemecke Carl MASTER 1 2radchaothen.com HQ     26.32.92 54
40 Scarella Simone MASTER 1 G.C. CICLI AGORDINA     27.05.39 52
41 Piran Matteo MASTER 1 G.S. FREETIME     27.14.02 50
42 Caddeo Nicola MASTER 1 3 STARS     27.22.54 48
43 Brunato Andrea MASTER 1 G.S. FREETIME     27.33.80 46
44 Brumat Luca MASTER 1 3 STARS     28.44.05 44
45 Cossar Fabio MASTER 1 3 STARS     33.48.38 42
46 Previt Marco MASTER 1 ABS TEAM DANIELI FRIULI     37.08.56 40
47 Trevisiol Daniele MASTER 1 A.S.D. POLISPORTIVA FOSSALTINA     53.07.46 38
48 Apreutesei Daniel MASTER 1 TRAIL SOLUTIONS   1:18.48.82 36

 

MASTER 2 CLASIFICATION
SloEnduro #1, Enduro 3 Camini     
April 12th/13th 2014, Trieste (ITA)
Rnk. Name First Name Category Team Total Time Points
1 Strancar Primoz MASTER 2 ORBEA GEAX MTB TEAM     18.36.89 400
2 TAUCER DAVID MASTER 2 FEDERCLUB TRIESTE     20.11.68 300
3 Emili Sergio MASTER 2 A.S.D. 360MTB     20.30.76 250
4 Iob Ruggero MASTER 2 ASD PEDALE GEMONESE     20.57.50 220
5 Gasparella Giacomo MASTER 2 Ar6-Nicolai DH Team     21.21.67 200
6 Tortora Martino MASTER 2 A.S.D REUNION DH TEAM     22.10.09 190
7 Masciadri Roberto MASTER 2 RIDEAWAY ASD     22.28.30 180
8 CARLASSARA ENRICO MASTER 2 A.S.D. SCAVEZZON SQUADRA CORSE     22.36.01 170
9 Cecchetto Raffaele MASTER 2 SPS TEAM MAGLIA NERA     22.54.77 160
10 De Bernardis Roberto MASTER 2 X TEAM PIERO BICYA     23.06.21 150
11 Golmajer Janez MASTER 2 MTB KLUB KRANJ     23.06.69 140
12 Jurjevic Alen MASTER 2 BBK GROŽNJAN     23.11.62 135
13 Giugovaz Daniele MASTER 2 Individuale – Cadenabike     23.15.76 130
14 Di Doi Maurizio MASTER 2 3 STARS     23.29.09 125
15 Lodolo Marco MASTER 2 X TEAM PIERO BICYA     23.29.35 120
16 Favero Daniele MASTER 2 A.S.D. SCAVEZZON SQUADRA CORSE     23.56.06 115
17 BRUS  MARTIN MASTER 2 KAMPLC RACING TEAM     23.59.24 110
18 Ave Marco MASTER 2 MONTANAIA RACING     24.17.34 105
19 Ciriani Corrado MASTER 2 ASD TECNO BIKE TEAM K2     24.17.67 100
20 Conte Adriano MASTER 2 CYCLING TEAM FRIULI     24.36.56 95
21 Amodeo Massimo MASTER 2 SC.COTTUR A.S.D.     24.37.13 90
22 Gabaglio Stefano MASTER 2 SPS TEAM MAGLIA NERA     24.42.75 88
23 Canali Luigi MASTER 2 RIDEAWAY ASD     24.43.39 86
24 Lizzi Paolo MASTER 2 RIDEAWAY ASD     25.16.69 84
25 Stirpe Massimo MASTER 2 3 STARS     25.19.77 82
26 Cappellaro Matteo MASTER 2 A.S.D. GRAVITY PROJECT     25.41.19 80
27 Primosi Fabio MASTER 2 A.S.D.360 MTB     25.42.86 78
28 Petris Giampiero MASTER 2 SPS TEAM MAGLIA NERA     25.58.02 76
29 Pintus Roberto MASTER 2 Ar6-Nicolai DH Team     26.41.73 74
30 Martello Marco MASTER 2 A.S.D REUNION DH TEAM     27.03.63 72
31 Verh Claudio MASTER 2 3 STARS     27.38.16 70
32 Bello Bruno MASTER 2 A.S.D. ROTA MAGNA TEAM     28.16.63 68
33 Pes Andrea MASTER 2 ASD MONTANAIA RACING     28.23.57 66
34 Misdaris Massimiliano MASTER 2 SPS TEAM MAGLIA NERA     28.36.45 64
35 Orlando Lorenzo MASTER 2 3 STARS     29.33.85 62
36 Tagliapietra Claudio MASTER 2 BIKE SYSTEM FACTORY TEAM     34.21.25 60
37 Fabrissin Renato MASTER 2 ABS TEAM DANIELI FRIULI     35.07.62 58

 

JUNIOR CLASIFICATION SloEnduro #1, Enduro 3 Camini    
April 12th/13th 2014, Trieste (ITA)
U19 JUNIORS
Rnk. Name First Name Category Team Total Time Points*
1 Persak Vid JUNIOR U19 ORBEA GEAX MTB TEAM     17.47.08 400
2 Zvan Grega JUNIOR U19 ORBEA GEAX MTB TEAM     19.38.05 300
3 Štucin Jan JUNIOR U19 Pedal racing team     19.46.20 220
4 Furlan Jona JUNIOR U19 KAMPLC RACING TEAM     21.44.26 190
5 Maioni Manuel JUNIOR U19 A.S.D. GRAVITY PROJECT     21.53.96 250
6 Rakar Elio JUNIOR U19 A.S.D. 360MTB     40.52.83 170
U17 JUNIORS
1 Castellani David JUNIOR U17 CAPRIVESI      8.05.24 200
2 Zupan Ciril JUNIOR U17 Energijateam.com      8.25.72 180
3 Orlando Simone JUNIOR U17 3 STARS      8.51.38 160
4 Bernardon Giacomo JUNIOR U17 A.S.D. 360MTB      9.08.18 150
5 Demicheli Alessio JUNIOR U17 A.S.D. 360MTB      9.28.41 140
*točke za mladinsko (JUNIOR) kategorijo bodo podeljene na podlagi prologa, 4 in 5 etape, ki so jih vozili tako U17, kot U19 mladinci
* points for JUNIOR category will be awarder according to prologue, stages 4 and 5, which were ridden by U17 and U19 juniors