ensl

16.6. Torrenduro

Uvr. Tekmovalec Kategorija Letnik Ekipa PS1.sek PS2.sek PS3.sek Skupni čas
1 VOGRIG Denis (ITA) ELITE 1987 Bike center team 136,97 158,6 372,71 0:11:08
2 RUTAR Nejc (SLO) ELITE 1989 RAJD TREK 127,7 160,9 380,42 0:11:09
3 MEDVEŠČEK Kristijan (SLO) ELITE 1992 KK ZRN TRN 129,08 158,66 384,56 0:11:12
4 RAZPET Tadej (SLO) ELITE 1990 PEDAL RACING TEAM 133,7 157,13 386,36 0:11:17
5 PERŠAK Vid (SLO) JUNIORS 1996 Orbea Geax 134,67 163,14 380,58 0:11:18
6 KORDEZ Robert (SLO) MASTER1 1977 ORBEA GEAX MTB TEA 137,38 166,07 387,2 0:11:31
7 KRIVONOG Nace (SLO) ELITE 1989 ORBEA GEAX MTB TEA 135,23 164,37 393,44 0:11:33
8 STUCIN Jan (SLO) JUNIORS 1996 PEDAL RACING Team 138,16 160,98 402,84 0:11:42
9 ZVAN Grega (SLO) JUNIORS 1997 ORBEA GEAX MTB TEA 138,33 165,09 399,68 0:11:43
10 TURK Andrea (SLO) MASTER1 1980 DES FLES 139,56 163,83 401,21 0:11:45
11 TANCIK Jaka (SLO) MASTER1 1982 ENERGIJATEAM.COM 139,69 168,33 398,61 0:11:47
12 STRES Sebastjan (SLO) MASTER1 1978 KAMPLC MTB 143,22 168,99 398,65 0:11:51
13 ZANUTTIGH Stefano (ITA) MASTER1 1977 Vallimpiadi 127,45 158,37 433,94 0:12:00
14 ZMRZLJAK Sebastjan (SLO) MASTER1 1977 MTB TRBOVLJE SPECIA 146,39 173,98 404,94 0:12:05
15 MARIZZA Luca (ITA) MASTER1 1982 3 STARS 143,64 178,69 415,12 0:12:17
16 KRAJNIK Valter (SLO) ELITE 1985 ORBEA GEAX MTB TEA 149,17 177,59 413,72 0:12:20
17 ČERNE Mitja (SLO) MASTER1 1978 DEŠ FLEŠ 154,19 175,53 420,37 0:12:30
18 ČERNIGOJ Blaž (SLO) ELITE 1987 Kamplc Racing Team 153,86 172,53 426,67 0:12:33
19 CANTARUTTI Marco (ITA) MASTER1 1978 TEAM GRANZON 149,53 181,03 426,42 0:12:37
20 BERTOS Matteo (ITA) ELITE 1987 3 STARS 150,47 182,46 434,17 0:12:47
22 GAMS Primoz (SLO) ELITE 1990 ORBEA GEAX MTB TEA 159,75 182,94 431,04 0:12:54
23 NAGODE Domen (SLO) ELITE 1988 Kamplc Racing Team 150,52 183,98 439,78 0:12:54
21 DE GIUSTI Andrea (ITA) MASTER1 1976 X TEAM PIERO BICYA 135,17 162,97 475,56 0:12:54
25 LODOLO Giacomo (ITA) JUNIORS 1998 Valchiarò 151,88 177,71 448,77 0:12:58
24 PROSEN Marko (SLO) MASTER1 1977 KAMPLC MTB 152,86 183,21 442,25 0:12:58
26 KOVAČIČ Andrej (SLO) MASTER1 1982 PEDAL RACING TEAM 160,33 186,2 434,38 0:13:01
27 LUCATO Emanuele (ITA) MASTER1 1981 Team Ecor MTB Schio 160,55 182,82 442,24 0:13:06
28 BERGAMASCO Fabio (ITA) ELITE 1987 Bike center team 147,22 175,89 465,09 0:13:08
29 KRŠANAC Vjekoslav (CRO) ELITE 1992 BK Opatisa 148 181,31 459,52 0:13:09
30 PRACEK Janez (SLO) MASTER1 1983 KAMPLC MTB 175,61 182,37 433,94 0:13:12
31 PERHAVEC Anej (SLO) ELITE 1991 Kamplc Racing Team 161,09 182,23 449,69 0:13:13
32 FABČIČ Urban (SLO) MASTER1 1982 Kamplc Racing Team 162,41 189,87 441,75 0:13:14
33 DEL NEGRO Loris (ITA) ELITE 1986 X TEAM PIERO BICYA 134,73 171,48 489,86 0:13:16
34 PATTARELLO Matteo (ITA) MASTER1 1982 SCAVEZZON SQ 161,02 178,44 459,02 0:13:18
35 HUTH Nejc Robin ELITE 1990 ENERGIJATEAM.COM 139,66 172,75 489,16 0:13:22
36 SULIGOJ Borut (SLO) ELITE 1985 KK CRN TRN 154,81 187,4 459,54 0:13:22
37 LODOLO Marco (ITA) MASTER2 1971 Valchiarò 156,56 191,54 460,67 0:13:29
38 PARIS Wuolmer (ITA) ELITE 1985 SPS 163,05 192,56 455,92 0:13:32
40 MUNIH Marko (SLO) JUNIORS 1996 Pedal Racing Team 156,25 184,51 472,05 0:13:33
39 DI DOI Maurizio (ITA) MASTER2 1971 3 STARS 164,34 192,7 455,73 0:13:33
41 CUCINOTTA Claudio (ITA) ELITE 1984 B.Team Energy 174,42 200,08 449,48 0:13:44
42 BOKAVŠEK Leon (SLO) ELITE 1993 Orbea Geax 164,39 204,52 457,3 0:13:46
43 DE GIUSTI Roberto (ITA) MASTER2 1972 X TEAM PIERO BICYA 148,14 171,25 507,24 0:13:47
44 ZUPAN Ciril (SLO) JUNIORS 1998 ENERGIJATEAM.COM 171,11 203,08 454,97 0:13:49
45 GORMADER Janez (SLO) MASTER2 1971 MTB Klubkriv 167,69 194,46 468,2 0:13:50
46 SLATINŠEK Miloš (SLO) MASTER1 1982 KK RAVNE 150,67 180,64 503,11 0:13:54
47 GIACOMIN Michele (ITA) MASTER2 1967 ARS Nicolai DH Team 144,97 185,79 507,55 0:13:58
48 PERESSINI Nicholas (ITA) JUNIORS 1999 184,41 198,5 457,53 0:14:00
49 ZUPAN Ana (SLO) WOMEN 1987 ENERGIJATEAM.COM 178,48 202,8 463,88 0:14:05
50 DON Michele (ITA) MASTER1 1974 148,2 180,71 519,3 0:14:08
51 STIRPE Massimo (ITA) MASTER2 1965 3 STARS 173,31 202,75 479,06 0:14:15
52 SPRUK Miha (SLO) ELITE 1984 CALCIT BIKE TEAM GT 167 187,26 509,05 0:14:23
53 DURI’ Enrico (ITA) ELITE 1986 178,31 202,41 484,64 0:14:25
54 COUSIGH Matteo (ITA) JUNIORS 1996 SPS SLOPESTYLE NIMI 164,5 195,05 512,38 0:14:32
55 BERNARDIS Roberto (ITA) MASTER2 1973 X TEAM PIERO BICYA 164,77 194,44 517,46 0:14:37
56 AVE Marco (ITA) MASTER1 1974 VELOCIRAPTORS 167,2 190,55 527,4 0:14:45
57 PILIH Kristijan (SLO) ELITE 1988 Kamplc Racing Team 179,97 203,19 502,83 0:14:46
58 RUPNIK Martin (SLO) MASTER1 1983 Pedal Racing Team 178,19 207,27 504,09 0:14:50
59 MARCON Marco (ITA) MASTER1 1983 3 Stars 177,09 204,71 510,7 0:14:53
60 CANTARUTTI Andrea (ITA) MASTER1 1980 212,5 196,57 483,64 0:14:53
61 ALBANESE Manuel (ITA) MASTER1 1983 3 STARS 186,03 203,29 514,24 0:15:04
62 GRI Alessio (ITA) MASTER2 1973 3 Stars 172,84 199,84 534,3 0:15:07
63 GABAGLIO Stefano (ITA) MASTER2 1973 SPS SLOPESTYLE NIMI 167,88 193,75 555,73 0:15:17
64 MARCINA Boštjan (SLO) MASTER1 1983 Pedal Racing Team 203,47 209,25 511,73 0:15:24
65 RAVIGLIONE Luca (ITA) MASTER1 1974 Tecno Bike 177,38 222,91 524,61 0:15:25
66 MATTANA Edoardo (ITA) ELITE 1992 SPS SLOPESTYLE NIMI 169,67 195,46 566,32 0:15:31
67 CARLUCCO Alessandro (ITA) MASTER1 1975 3 Stars 165,39 204,16 563,36 0:15:33
68 BRODANA Tomislav (CRO) ELITE 1986 BBK Groznjan 212,84 227,25 498,17 0:15:38
69 JURJEVIC Alen (CRO) MASTER1 1974 BBK Groznjan 253,98 217,06 471,28 0:15:42
70 MAKUC Ales MASTER1 1983 Pedal Racing Team 181,09 205,48 558,52 0:15:45
71 ZANIER Giulio (ITA) JUNIORS 1996 Zero asfalto 182,69 213,69 554,62 0:15:51
72 BEHRENS Freya (ITA) WOMEN 1987 3 Stars 196,94 229,22 526,77 0:15:53
73 VENTURINI Andrea (ITA) MASTER2 1962 WILD Purcit 197,08 221,11 541,61 0:16:00
74 DE FANTI Enrico (ITA) ELITE 1987 Vallimpiadi 181,94 227,7 567,22 0:16:17
75 BERNOT Grega (SLO) ELITE 1990 CALCIT BIKE TEAM GT 178,92 206,99 602,83 0:16:29
76 MANTOANI Oreste (ITA) MASTER2 1971 Team Granzon 204,28 217,59 567,37 0:16:29
77 ASQUINI Piter (ITA) MASTER1 1974 210,02 231,27 560,72 0:16:42
78 MALISAN Mirko (ITA) ELITE 1991 187,45 204,07 614,7 0:16:46
79 INSDARIS Massimiliano (ITA) MASTER1 1974 SPS SLOPESTYLE NIMIS 193,23 240,22 583,16 0:16:57
80 ARBAN Riccardo (ITA) MASTER1 1981 Zero asfalto 197,59 230,72 599,89 0:17:08
81 FALSINO Antonio (ITA) MASTER1 1983 216,88 223,28 591,33 0:17:11
82 BEVK Saša (SLO) WOMEN 1978 Pedal Racing Team 224,12 242,13 566,79 0:17:13
83 SATTOLO Sergio (ITA) MASTER2 1972 SPS Slopestyle Nimi 190,2 215,63 632,01 0:17:18
84 COSSAR Fabio (ITA) MASTER1 1975 3 Stars 166,16 203,71 673,38 0:17:23
85 SCHIFFO Andrea (ITA) ELITE 1986 Radicam Bike 201,05 231,16 614,32 0:17:27
87 POL Nicola (ITA) ELITE 1987 Vallimpiadi 210,78 232,41 627,01 0:17:50
86 GRASSI Paolo (ITA) MASTER2 1968 219,39 264,42 586,04 0:17:50
88 MARIN Michele (ITA) ELITE 1985 Cicloscassati 210,7 256,67 647,7 0:18:35
89 PIVIDORI Davide (ITA) ELITE 1991 231,38 247,2 695,41 0:19:34
90 TURRI Pierpaolo (ITA) MASTER2 1973 SPS Slopestyle Nimi 247,2 286,07 696,81 0:20:30
91 MICCAUSIG Gualtiero (ITA) MASTER2 1956 234,78 478,35 706,89 0:23:40
92 D’ODORICO Mattia ELITE 1986 ASD TEAM BIK 146,81 175,78 1177,27 0:25:00
94 MURARO Alex (ITA) ELITE 1988 3 Stars 171,52 207,27 1144,41 0:25:23
93 FILAFERRO Fabrizio (ITA) MASTER2 1969 Team Ecor MTB Schio 321,05 366,93 834,52 0:25:23
95 PAVAN Marco (ITA) JUNIORS 1996 Vallimpiadi 658,33 478,35 688,32 0:30:25
96 PETRUCCO Claudio (ITA) MASTER2 1961 X Team Piero Bicya 215,02 228,26 1562,87 0:33:26
DNF TOTIS Matteo (ITA) ELITE 1987 SPS Slopestyle Nimi 694,27 DNF
DNF TREVISAN Fabio (ITA) ELITE 1984 MTB Zero asfalto 185,62 DNF
DNF FABRICI Michael (ITA) MASTER1 1975 MTB Zero asfalto 156,92 DNF
DNF IOB Ruggero (ITA) MASTER2 1972 PEDALE GEMONESE 151,8 182,06 DNF